Chodaki

bransoletki celebrytki

Do łask modowych (po wielu latach zapomnienia) wracają chodaki – proste buty ze skóry z drewnianą podeszwą. Projektanci na swoje wybiegi często przemycają ten rodzaj butów, łącząc go z odważnymi kreacjami.

My, wbrew panującym opiniom, uważamy, że drewniaki idealnie pasują do letnich sukienek. Mimo tego, że są to buty masywne – dobrze wyglądają w połączeniu z delikatnymi tkaninami w kwiatowe wzory.

www.wyrowinski.org.pl

Styliści łączą je z prostymi sukienkami i spodniami. Chodaki dobrze wyglądają w połączeniu z białymi spodniami i zwiewnymi bluzkami – w tym sezonie modne są koszule ze sznurkiem, który możesz zawiązać w kokardkę.

Chodaki świetnie prezentują się z modnymi tego lata szortami lub kombinezonami z krótkimi nogawkami. W tym sezonie króluje hipisowski styl, do którego idealnie pasuje ten rodzaj butów.

Jeżeli masz duszę artystki i lubisz się bawić modą z pewnością zauważysz, że chodaki idealnie współgrają z modnymi w tym sezonie dzwonami. Boho – to oczywiście długie spódnice w cygańskim stylu, do których idealnie pasują masywne buty.